752101101GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752101101GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752101101GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752101101GPTR7
Tau Wae 752101101GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57144 pcs Pepa Raraunga 752101101GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 9 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: BERGSTIK HDR SR POLARI
I roto i te taonga: 5609 pcs
Tikiake: 75210-286.pdf
RFQ
752101103GPTR13
752101103GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
I roto i te taonga: 76197 pcs
Tikiake: 752101103GPTR13.pdf
RFQ
752101102G
752101102G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT
Tikiake: 752101102G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SRT
Tikiake: 752101101GPTR13.pdf
7520A5611-9
7520A5611-9
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COAX CABLE-STANDARD P
Tikiake: 7520A5611-9.pdf
Tikiake: 752101103G.pdf
752101101GP
752101101GP