752091561GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091561GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752091561GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 752091561GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752091561GTR7
Tau Wae 752091561GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga 752091561GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 9-SRT Ētahi Ingoa 752-091-560CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 9 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 560 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752091512GPTR13
752091512GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 9SRT
I roto i te taonga: 77538 pcs
Tikiake: 752091512GPTR13.pdf
RFQ
752091561GP
752091561GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT
I roto i te taonga: 57101 pcs
Tikiake: 752091561GP.pdf
RFQ
752091681G
752091681G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 9SRT