752091561GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091561GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752091561GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 752091561GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752091561GPTR13
Tau Wae 752091561GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71343 pcs Pepa Raraunga 752091561GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 9-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 9
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 560 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752091510GPTR7
752091510GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT
I roto i te taonga: 68202 pcs
Tikiake: 752091510GPTR7.pdf
RFQ
752091512GPTR13
752091512GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 9SRT
I roto i te taonga: 77538 pcs
Tikiake: 752091512GPTR13.pdf
RFQ
752091681G
752091681G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 9SRT