752083332GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083332GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752083332GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752083332GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752083332GP
Tau Wae 752083332GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56649 pcs Pepa Raraunga 752083332GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Bulk
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa 752-083-3.3KPBK
752083332GPB
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752083330GP
752083330GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
I roto i te taonga: 61782 pcs
Tikiake: 752083330GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT
I roto i te taonga: 61416 pcs
Tikiake: 752083470GP.pdf
RFQ
752083330G
752083330G