752083330GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083330GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752083330GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752083330GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752083330GTR7
Tau Wae 752083330GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4027 pcs Pepa Raraunga 752083330GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa 752-083-33TR
752083330GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752083330G
752083330G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
I roto i te taonga: 4889 pcs
Tikiake: 752083330G.pdf
RFQ
752083222GTR7
752083222GTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 4166 pcs
Tikiake: 752083222GTR7.pdf
RFQ
752083330GP
752083330GP
Tikiake: 752083330GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT
Tikiake: 752083470G.pdf
752083332GPTR7
752083332GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SRT
Tikiake: 752083332GPTR7.pdf