745C102105JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C102105JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 745C102105JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512
Ngā Rauemi: 745C102105JP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 745C102105JP
Tau Wae 745C102105JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 699970 pcs Pepa Raraunga 745C102105JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Raupapa 745 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals