745C102103JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C102103JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 745C102103JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Ngā Rauemi: 1.745C102103JP.pdf2.745C102103JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 745C102103JP
Tau Wae 745C102103JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 786944 pcs Pepa Raraunga 1.745C102103JP.pdf2.745C102103JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Raupapa 745 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 745C102103JP-ND
745C102103JPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Bussed