743C083512JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083512JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083512JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 2008
Ngā Rauemi: 743C083512JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083512JP
Tau Wae 743C083512JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 931806 pcs Pepa Raraunga 743C083512JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2008, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 743C083512JPCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.1k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals