743C083510JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083510JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083510JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2008
Ngā Rauemi: 743C083510JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083510JTR
Tau Wae 743C083510JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5659 pcs Pepa Raraunga 743C083510JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 51
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2008, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 743C083510JDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated