636M3C012M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636M3C012M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 636M3C012M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 1.636M3C012M00000.pdf2.636M3C012M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 636M3C012M00000
Tau Wae 636M3C012M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62702 pcs Pepa Raraunga 1.636M3C012M00000.pdf2.636M3C012M00000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 636
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA