636M3C003M68640
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636M3C003M68640 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 636M3C003M68640
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 1.636M3C003M68640.pdf2.636M3C003M68640.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 636M3C003M68640
Tau Wae 636M3C003M68640 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76540 pcs Pepa Raraunga 1.636M3C003M68640.pdf2.636M3C003M68640.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 636
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 3.6864MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.6864MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
636M3C008M00000
636M3C008M00000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC XO 8.000MHZ HCMOS TTL SMD
I roto i te taonga: 61132 pcs
Tikiake: 636M3C008M00000.pdf
RFQ
636M3C011M05920
636M3C011M05920
Whakaahuatanga: OSC XO 11.0592MHZ HCMOS TTL SMD