636L3C016M38400
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C016M38400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 636L3C016M38400
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 1.636L3C016M38400.pdf2.636L3C016M38400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 636L3C016M38400
Tau Wae 636L3C016M38400 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79171 pcs Pepa Raraunga 1.636L3C016M38400.pdf2.636L3C016M38400.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 636
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Ētahi Ingoa CTX692CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 16.384MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 16.384MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 16mA