636L3C014M74560
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C014M74560 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 636L3C014M74560
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 1.636L3C014M74560.pdf2.636L3C014M74560.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 636L3C014M74560
Tau Wae 636L3C014M74560 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77962 pcs Pepa Raraunga 1.636L3C014M74560.pdf2.636L3C014M74560.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 636