625M3I040M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625M3I040M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 625M3I040M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 625M3I040M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 625M3I040M00000
Tau Wae 625M3I040M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86254 pcs Pepa Raraunga 625M3I040M00000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 625
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CTX986TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 7mA