625M3I024M57600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625M3I024M57600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 625M3I024M57600
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 24.576MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 625M3I024M57600.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 625M3I024M57600
Tau Wae 625M3I024M57600 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 24.576MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82869 pcs Pepa Raraunga 625M3I024M57600.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 625
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 24.576MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24.576MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA