625L3C013M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625L3C013M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 625L3C013M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 13.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 625L3C013M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 625L3C013M00000
Tau Wae 625L3C013M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 13.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79727 pcs Pepa Raraunga 625L3C013M00000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 625
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 13MHz Whakaahuatanga Taipitopito 13MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA