625L3C012M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625L3C012M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 625L3C012M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 625L3C012M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 625L3C012M00000
Tau Wae 625L3C012M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74777 pcs Pepa Raraunga 625L3C012M00000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 625
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 625L3C012.00000
CTX811TR
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 12MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA