448XE2105BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 448XE2105BDN
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 45MM
Ngā Rauemi: 448XE2105BDN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448XE2105BDN
Tau Wae 448XE2105BDN Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 45MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4713 pcs Pepa Raraunga 448XE2105BDN.pdf
Paerenga Ara 45mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 2.425" L x 0.110" W x 0.488" H (61.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Raupapa 448
Tuhinga 1 MOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT2324
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Standard Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type