448XD2504BDN
Hua Hua
Tau Wae: 448XD2504BDN
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 500K OHM 0.2W TOP 30MM
Ngā Rauemi: 448XD2504BDN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448XD2504BDN
Tau Wae 448XD2504BDN Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 500K OHM 0.2W TOP 30MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4834 pcs Pepa Raraunga 448XD2504BDN.pdf
Paerenga Ara 30mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 1.835" L x 0.110" W x 0.488" H (46.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Raupapa 448
Tuhinga 500 kOhms Mana (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT2315
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Standard Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type