448XC2504BDD
Hua Hua
Tau Wae: 448XC2504BDD
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 500K OHM 0.1W TOP 20MM
Ngā Rauemi: 448XC2504BDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448XC2504BDD
Tau Wae 448XC2504BDD Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 500K OHM 0.1W TOP 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70398 pcs Pepa Raraunga 448XC2504BDD.pdf
Paerenga Ara 20mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 1.937" L x 0.312" W x 0.858" H (49.20mm x 7.93mm x 21.80mm) Raupapa 448
Tuhinga 500 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Standard
Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Momo Whakatika Top