448XC2254BDN
Hua Hua
Tau Wae: 448XC2254BDN
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 250K OHM 0.1W TOP 20MM
Ngā Rauemi: 448XC2254BDN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448XC2254BDN
Tau Wae 448XC2254BDN Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 250K OHM 0.1W TOP 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4889 pcs Pepa Raraunga 448XC2254BDN.pdf
Paerenga Ara 20mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 1.441" L x 0.110" W x 0.488" H (36.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Raupapa 448
Tuhinga 250 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT2306
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Standard Whakaahuatanga Taipitopito 250 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type