448VA1253BDN
Hua Hua
Tau Wae: 448VA1253BDN
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 25K OHM 0.05W TOP 10MM
Ngā Rauemi: 448VA1253BDN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448VA1253BDN
Tau Wae 448VA1253BDN Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 25K OHM 0.05W TOP 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5684 pcs Pepa Raraunga 448VA1253BDN.pdf
Paerenga Ara 10mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 1.130" L x 0.169" W x 0.456" H (28.70mm x 4.30mm x 11.59mm) Raupapa 448
Tuhinga 25 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT2328
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Standard Whakaahuatanga Taipitopito 25 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type