448UA3103BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 448UA3103BDN
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 10KOHM 0.05W SIDE 10MM
Ngā Rauemi: 448UA3103BDN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 448UA3103BDN
Tau Wae 448UA3103BDN Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SLIDE POT 10KOHM 0.05W SIDE 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71541 pcs Pepa Raraunga 448UA3103BDN.pdf
Paerenga Ara 10mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 0.933" L x 0.830" W x 0.191" H (23.70mm x 21.09mm x 4.85mm) Raupapa 448
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Standard
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Side Adjustment Type Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
448VA1105BDN
448VA1105BDN
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: SLIDE POT 1M OHM 0.05W TOP 10MM