425F22A022M1184
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F22A022M1184 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 425F22A022M1184
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 22.1184MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: 425F22A022M1184.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 425F22A022M1184
Tau Wae 425F22A022M1184 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 22.1184MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109040 pcs Pepa Raraunga 425F22A022M1184.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa 425 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakanui i te kaha 10pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Te Manawanui Toa ±20ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 22.1184MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 22.1184MHz ±20ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead