425F22A016M3676
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F22A016M3676 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 425F22A016M3676
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16.3676MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: 425F22A016M3676.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 425F22A016M3676
Tau Wae 425F22A016M3676 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 16.3676MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85705 pcs Pepa Raraunga 425F22A016M3676.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa 425 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX965CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 10pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Te Manawanui Toa ±20ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 16.3676MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 16.3676MHz ±20ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead