403C35A16M00000
Hua Hua
Tau Wae: 403C35A16M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD
Ngā Rauemi: 403C35A16M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403C35A16M00000
Tau Wae 403C35A16M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 149909 pcs Pepa Raraunga 403C35A16M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 10pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 16MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±30ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead