403C11J16M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11J16M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 403C11J16M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Ngā Rauemi: 403C11J16M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403C11J16M00000
Tau Wae 403C11J16M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144203 pcs Pepa Raraunga 403C11J16M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 9pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 16MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±10ppm Crystal 9pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead