254TA103B60B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254TA103B60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 254TA103B60B
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
Ngā Rauemi: 254TA103B60B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 254TA103B60B
Tau Wae 254TA103B60B Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4799 pcs Pepa Raraunga 254TA103B60B.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Raupapa 254 Mahinga Whakatere 60°
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 with Switch(s) Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W