254TA103B50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254TA103B50A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 254TA103B50A
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
Ngā Rauemi: 254TA103B50A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 254TA103B50A
Tau Wae 254TA103B50A Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37782 pcs Pepa Raraunga 254TA103B50A.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Raupapa 254 Mahinga Whakatere 50°
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W