2425-018-X7R0-102PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
2425-018-X7R0-102PLF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2425-018-X7R0-102PLF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.2425-018-X7R0-102PLF.pdf2.2425-018-X7R0-102PLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2425-018-X7R0-102PLF
Tau Wae 2425-018-X7R0-102PLF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7943 pcs Pepa Raraunga 1.2425-018-X7R0-102PLF.pdf2.2425-018-X7R0-102PLF.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui 0%, +100%
Rahi Tae 8-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Raupapa 2425
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead Ētahi Ingoa 2425018B102PLF
2425018X7R0102PLF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 20A Te kaha 1000pF