2425-018-X7R0-101M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2425-018-X7R0-101M
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 2425-018-X7R0-101M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2425-018-X7R0-101M
Tau Wae 2425-018-X7R0-101M Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7608 pcs Pepa Raraunga 2425-018-X7R0-101M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 8-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Raupapa 2425
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead Ētahi Ingoa 2425018X7R0101M
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Hainatanga Whakataunga - Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 20A Te kaha 100pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2425-018-X5U0-102PLF
2425-018-X5U0-102PLF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
I roto i te taonga: 8122 pcs
Tikiake: 2425-018-X5U0-102PLF.pdf
RFQ
2425-018-X7R0-101MLF
2425-018-X7R0-101MLF
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL