S201031MS08Q
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S201031MS08Q
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPST 6A 125V
Ngā Rauemi: S201031MS08Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S201031MS08Q
Tau Wae S201031MS08Q Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPST 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23807 pcs Pepa Raraunga S201031MS08Q.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 4.57mm
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa S
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPST Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 1A (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga DPST
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te roa o te Kaihoko 8.51mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S201041MS02Q
S201041MS02Q
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPST 6A 125V
I roto i te taonga: 25432 pcs
Tikiake: S201041MS02Q.pdf
RFQ
S2010DRP
S2010DRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 10A TO-252AA