S201031MS02Q
C&KC&K
S201031MS02Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S201031MS02Q
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPST 6A 125V
Ngā Rauemi: S201031MS02Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S201031MS02Q
Tau Wae S201031MS02Q Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPST 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66092 pcs Pepa Raraunga S201031MS02Q.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 4.57mm
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa S
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *S201031MS02Q
CKN9891
Tae Mahi -30°C ~ 65°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPST Through Hole
Whakatauranga onamata 6A (AC), 1A (DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga DPST Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te roa o te Kaihoko 8.51mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S20100
S20100
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: RECTIFIER
I roto i te taonga: 4892 pcs
Tikiake: S20100.pdf
RFQ
S2010DS2RP
S2010DS2RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 10A TO-252
I roto i te taonga: 5401 pcs
Tikiake: S2010DS2RP.pdf
RFQ
S201041MS02Q
S201041MS02Q
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPST 6A 125V