RTAP4ES10W25NS
Hua Hua
Tau Wae: RTAP4ES10W25NS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP4ES10W25NS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP4ES10W25NS
Tau Wae RTAP4ES10W25NS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11958 pcs Pepa Raraunga RTAP4ES10W25NS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae - Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka -
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Silver Waehe ma te Poraka BCD with Complement
Tuhinga o te Maka 36° Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted
Te roa o te Kaihoko 25.00mm