RTAP4ES03M25NS
Hua Hua
Tau Wae: RTAP4ES03M25NS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 3POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP4ES03M25NS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP4ES03M25NS
Tau Wae RTAP4ES03M25NS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 3POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12613 pcs Pepa Raraunga RTAP4ES03M25NS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Ētahi Ingoa *RTAP4ES03M25NS
CKN11910
RTAP4ES03M25NS-ND
Te Kaha Mahi 5.099gfm Tau o nga Tauranga 3
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka - Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 3 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm
Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka BCD with Complement Tuhinga o te Maka 36°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted Te roa o te Kaihoko 25.00mm