| Tau Wae | PTS645TL95-2 LFS | Kaihanga | C&K |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 588894 pcs | Pepa Raraunga | |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin | Whakawhiti Mahere | - |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom | Raupapa | PTS645 |
| Packaging | Bulk | Whakaahuatanga | 6.00mm x 6.00mm |
Tae Mahi | -20°C ~ 60°C |
| Te Kaha Mahi | 130gf | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Mahi Momo | 100,000 Cycles |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Tiaki Ingoa | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | Momo Whakamarama, Tae | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated | Ngā āhuatanga | Grounding Pin |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Whakapā atu @ Whakaoho | 0.05A @ 12VDC |
| Takahanga | SPST-NO | Momo Kaihoko | Standard |
| Te Whakatairanga Mahi | Top Actuated | Tuhinga Kairangi | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | - | Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu | 9.50mm |