PTS645TL43
C&KC&K
PTS645TL43 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS645TL43
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS645TL43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS645TL43
Tau Wae PTS645TL43 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4960 pcs Pepa Raraunga PTS645TL43.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS645
Packaging Bulk Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa *PTS645TL43
CKN9011
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 130gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Grounding Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 4.30mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTS645TK70-2 LFS
PTS645TK70-2 LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 493221 pcs
Tikiake:
RFQ
PTS645TL70
PTS645TL70
Kaihanga: C&K