PTS540JM035SMTRLFS
C&KC&K
PTS540JM035SMTRLFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS540JM035SMTRLFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS540JM035SMTRLFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS540JM035SMTRLFS
Tau Wae PTS540JM035SMTRLFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 792793 pcs Pepa Raraunga PTS540JM035SMTRLFS.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.15mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS540
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 3.70mm x 3.70mm
Ētahi Ingoa CKN10809TR
PTS540 JM035 SMTR LFS
PTS540JM035SMTR LFS
Y97UT25B2ACFP
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 500,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Flush Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 0.35mm
Ngā Hua e hāngai ana
PTS530 JS065 SMTR LFS
PTS530 JS065 SMTR LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V