PTS540JK035SMTRLFS
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS540JK035SMTRLFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS540JK035SMTRLFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS540JK035SMTRLFS
Tau Wae PTS540JK035SMTRLFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 790697 pcs Pepa Raraunga PTS540JK035SMTRLFS.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.15mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS540
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 3.70mm x 3.70mm
Ētahi Ingoa CKN10808TR
PTS540 JK035 SMTR LFS
Y97UT25B5ACFP
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 230gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Flush Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 0.35mm
Ngā Hua e hāngai ana
PTS530 JM055 SMTR LFS
PTS530 JM055 SMTR LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 6021 pcs
Tikiake: PTS530 JM055 SMTR LFS.pdf
RFQ
PTS530 JN055 SMTR LFS
PTS530 JN055 SMTR LFS
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 5012 pcs
Tikiake: PTS530 JN055 SMTR LFS.pdf
RFQ
PTS60-02L-103B2
PTS60-02L-103B2
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 60MM
Tikiake: PTS60-02L-103B2.pdf
PTS530 JH055 SMTR LFS
PTS530 JH055 SMTR LFS
Tikiake: PTS530 JH055 SMTR LFS.pdf
PTS60-02L-103B1
PTS60-02L-103B1
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: PTS60-02L-103B1.pdf
PTS530 JK055 SMTR LFS
PTS530 JK055 SMTR LFS
Tikiake: PTS530 JK055 SMTR LFS.pdf
PTS60-02L-102B2
PTS60-02L-102B2
Whakaahuatanga: SLIDE POT 1K OHM 0.5W TOP 60MM
Tikiake: PTS60-02L-102B2.pdf
PTS6
PTS6
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: REPLACEMENT TIP
Tikiake:
PTS530GG065SMTRLFS
PTS530GG065SMTRLFS
Tikiake: PTS530GG065SMTRLFS.pdf
PTS530 JS065 SMTR LFS
PTS530 JS065 SMTR LFS
Tikiake: PTS530 JS065 SMTR LFS.pdf
PTS60-01L-104B2
PTS60-01L-104B2
Whakaahuatanga: SLIDE POT 100K OHM 0.5W TOP 60MM