PTS525SM08
C&KC&K
PTS525SM08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS525SM08
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS525SM08.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS525SM08
Tau Wae PTS525SM08 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5424 pcs Pepa Raraunga PTS525SM08.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.30mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS525
Packaging Cut Tape (CT) Whakaahuatanga 5.25mm x 5.25mm
Ētahi Ingoa *PTS525SM08
CKN1572CT
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 0.80mm