PTS453TL38
C&KC&K
PTS453TL38 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS453TL38
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 1.PTS453TL38.pdf2.PTS453TL38.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS453TL38
Tau Wae PTS453TL38 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4361 pcs Pepa Raraunga 1.PTS453TL38.pdf2.PTS453TL38.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS453
Packaging Bulk Whakaahuatanga 4.50mm x 4.50mm
Ētahi Ingoa *PTS453TL38
CKN9019
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 130gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Grounding Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 3.80mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTS525SK08SMTR-2 LFS
PTS525SK08SMTR-2 LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V