LCGGM1T10EC
Hua Hua
Tau Wae: LCGGM1T10EC
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: LCGGM1T10EC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCGGM1T10EC
Tau Wae LCGGM1T10EC Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22317 pcs Pepa Raraunga LCGGM1T10EC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LC
Whakaputa Mana 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.340" (8.6mm)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 6,000 Cycles Mahinga rereke 0.035" (0.9mm)
Whakatauranga onamata 10A (AC) Takahanga SPDT