LCGGM1A10HC
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LCGGM1A10HC
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: LCGGM1A10HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCGGM1A10HC
Tau Wae LCGGM1A10HC Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16325 pcs Pepa Raraunga LCGGM1A10HC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LC
Whakaputa Mana 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.560" (14.2mm)
Te Kaha Mahi 48gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 6,000 Cycles Mahinga rereke 0.034" (0.86mm)
Whakatauranga onamata 10A (AC) Takahanga SPDT