E121SD1CGE
C&KC&K
E121SD1CGE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E121SD1CGE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Ngā Rauemi: E121SD1CGE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E121SD1CGE
Tau Wae E121SD1CGE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17377 pcs Pepa Raraunga E121SD1CGE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *E121SD1CGE
CKN4041
Tae Mahi -30°C ~ 75°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Process Sealed Te Oranga Rawa 60,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole Whakatauranga onamata 1A (AC/DC)