E121SD1AV3LE
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E121SD1AV3LE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Ngā Rauemi: E121SD1AV3LE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E121SD1AV3LE
Tau Wae E121SD1AV3LE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12232 pcs Pepa Raraunga E121SD1AV3LE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 75°C Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Process Sealed
Whakatauranga onamata 1A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White