7408TPZQE
Hua Hua
Tau Wae: 7408TPZQE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 7408TPZQE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7408TPZQE
Tau Wae 7408TPZQE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3919 pcs Pepa Raraunga 7408TPZQE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch 4PDT Panel Mount Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Takahanga 4PDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Anti-Rotation Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Ngā Hua e hāngai ana
7408TCWCQI
7408TCWCQI
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
I roto i te taonga: 3968 pcs
Tikiake: 7408TCWCQI.pdf
RFQ
7408TCQE
7408TCQE
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 4286 pcs
Tikiake: 7408TCQE.pdf
RFQ
7408WS 0601000
7408WS 0601000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 25COND 20AWG SHLD
I roto i te taonga: 15 pcs
Tikiake:
7408TCWZQE
7408TCWZQE
Tikiake: 7408TCWZQE.pdf
7408W 060250
7408W 060250
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 25COND 20AWG
I roto i te taonga: 99 pcs
Tikiake:
7408W 0605000
7408W 0605000