7408TPZBE
Hua Hua
Tau Wae: 7408TPZBE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 7408TPZBE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7408TPZBE
Tau Wae 7408TPZBE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4061 pcs Pepa Raraunga 7408TPZBE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch 4PDT Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga 4PDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Anti-Rotation Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Ngā Hua e hāngai ana
7408W 060250
7408W 060250