3P2233002
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3P2233002
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Ngā Rauemi: 3P2233002.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3P2233002
Tau Wae 3P2233002 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5357 pcs Pepa Raraunga 3P2233002.pdf
Kāhua Whakamutunga Card Edge/Solder Pad Raupapa 3P
Ko te Whanui Rauemi 0.300" (7.62mm) Pānuitia atu 0 ~ 9
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 22.50mm x 21.49mm Packaging Bulk
Waehere Whakaputa BCD Complement Tae Mahi -10°C ~ 65°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Te Poari Whare Polycarbonate (PC) Ngā āhuatanga Dust Lens, Spacer Included
Whakamutunga Nga Kae Included Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei - Whakaahuatanga Taipitopito Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Te Hoki i muri i te Flange 32.15mm Whakapā atu @ Whakaoho 0.1A @ 30VDC
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kaihoko Pushwheel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3P2213000
3P2213000
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH THUMB BCD 0.1A 30V
I roto i te taonga: 2772 pcs
Tikiake: 3P2213000.pdf
RFQ
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 120V
I roto i te taonga: 1234 pcs
Tikiake: 312310000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Tikiake: 3P2230002.pdf
A7PH-206
A7PH-206
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SWITCH THUMB BCD 0.15A 125V/28V
Tikiake: A7PH-206.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V