3P2230000
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3P2230000
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Ngā Rauemi: 3P2230000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3P2230000
Tau Wae 3P2230000 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2919 pcs Pepa Raraunga 3P2230000.pdf
Kāhua Whakamutunga Card Edge/Solder Pad Raupapa 3P
Ko te Whanui Rauemi 0.300" (7.62mm) Pānuitia atu 0 ~ 9
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 22.50mm x 18.94mm Packaging Bulk
Waehere Whakaputa BCD Complement Tae Mahi -10°C ~ 65°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Te Poari Whare Polycarbonate (PC) Ngā āhuatanga -
Whakamutunga Nga Kae Included Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei - Whakaahuatanga Taipitopito Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Te Hoki i muri i te Flange 32.15mm Whakapā atu @ Whakaoho 0.1A @ 30VDC