TR3-S505-V-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR3-S505-V-15-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM
Ngā Rauemi: TR3-S505-V-15-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR3-S505-V-15-R
Tau Wae TR3-S505-V-15-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5994 pcs Pepa Raraunga TR3-S505-V-15-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S505 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 15A